آگهی های مشابه

تم پارک ژوراسیک کیش

توضیحات :

ژوراسیک پارک کیش:

ژوراسیک پارک کیش، بزرگترین ژوراسیک ورلد و دراگون پارک سرپوشیده در منطقه است که شامل تنوع زیادی از دایناسورهای متحرک همراه با تم های اختصاصی و نیز انواع اژدها در ابعاد بزرگ و باافکت های بی نظیر است که برای اولین بار در خاورمیانه ساخته شده است.

تم پارک سنتر کیش یا ژوراسیک پارک کیش یکی از مجموعه های جدید و جذاب جزیره کیش است. در این مجموعه علاوه بر سفر در زمان، قوانین علمی جا افتاده در ذهن شما نیز تغییر خواهد کرد!

در کنار بخشهای اصلی تم پارک سنتر کیش،مجموعه موزه هنری با رویکرد جزیره زیبای کیش، کارگاه آموزشی و آمفی تئاتر حرفه ای دارای برنامه های بسیار جذاب و در عین حال آموزنده برای همه اعضای خانواده، بخش‌های متنوعی نظیر فروشگاه ، کافه و رستوران ، فروشگاه های تخصصی عکاسی و محصولات مرتبط ، فضاهای عمومی نظیر سالن انتظار و نظایر آن وجود دارد.

در طراحی و ساخت این پروژه بزرگ بیش از یکصد نفر از چندین کارگروه تخصصی، نظیر کارگروه تخصصی طراحان خلاق و جوان ایرانی، کارگروه تخصصی مهندسان معماری و عمران، کارگروه فنی ، کارگروه متخصصان حوزه خطای دید ، موسیقی و گرافیک،کارگروه متخصصان حوزه عصر ژوراسیک در کنار مشاوران و کمپانی‌های مطرح و صاحب برند بین‌المللی، استفاده شده است.

آدرس تم پارک سنتر کیش: جاده جهان، روبروی پارک ساحلی کشتی یونانی، ساختمان نماد کیش